Wypoczywaj nad morzem w luksusowych apartamentach

Skorzystaj z naszej oferty apartamentów w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg. Sprawdź i zarezerwuj już teraz!

Polanki

  • Maki

Apartament "Maki" to dwu pokojowy apartament o powierzchni około 50m kwadratowych, przygotowany dla 4osób. Apartament składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz przejrzystego, otwartego salonu, w którym znajduje się rozkładana kanapa, przeznaczona dla dwóch osób. Otwarta kuchnia połączona z salonem pozwala na przygotowanie ciepłych posiłków.
Apartament posiada obszerny taras z widokiem na kompleks basenowy. 

Apartament mieści się na terenie kompleksu Polanki. Położony jest w strefie ochronnej Uzdrowiska Kołobrzeg z dala od zgiełku śródmieścia. Bezpośrednie sąsiedztwo nadmorskiego parku, który łagodzi wiejące od strony morza wiatry. W parku wygodna ścieżka rowerowa R10, będąca częścią trasy Via Baltica. Zaledwie 350 metrów do szerokiej plaży, czyli kilka minut piechotą.


  • Tulipany

Apartament "Tulipany" to dwu pokojowy apartament o powierzchni około 50m kwadratowych, przygotowany dla 4osób. Apartament składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz przejrzystego, otwartego salonu, w którym znajduje się rozkładana kanapa, przeznaczona dla dwóch osób. Otwarta kuchnia połączona z salonem pozwala na przygotowanie ciepłych posiłków.Apartament posiada obszerny taras z widokiem na kompleks basenowy. 

Apartament mieści się na terenie kompleksu Polanki. Położony jest w strefie ochronnej Uzdrowiska Kołobrzeg z dala od zgiełku śródmieścia. Bezpośrednie sąsiedztwo nadmorskiego parku, który łagodzi wiejące od strony morza wiatry. W parku wygodna ścieżka rowerowa R10, będąca częścią trasy Via Baltica. Zaledwie 350 metrów do szerokiej plaży, czyli kilka minut piechotą.zdjęcia mapa